English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Порт Суспільство Новини
New Bedford Port Society

Новини з Вефиль історичному моряків і Морський дім в Нью-Бедфорд, штат Массачусетс, США

Бароко Концерт для збору коштів на моряків Вефиль реставрації

Комітет з відновлення Вефиль моряків відбудеться остаточну програму в три-серії концертів в 3 години дня 3 квітня.

У співпраці з Нью-Бедфорд симфонічного оркестру , Елоїза Degrugillier, рекордер, і Пол Cienniwa, клавесин, відбудеться концерт з 17-и 18-го століття французької музики бароко вітати весну. Нью-Бедфорд Порт Суспільство та відділення своїх Дамський Представляємо концерти по збору коштів для терміново необхідних ремонтних робіт в історичному будинку поклоніння.

Чай буде слідувати, з національного парку "Рут" і "Еббі", який зобразити дружин китобійного судна 19-го століття, служачи господинь.

Degrugillier багато працював і як рекордер виконавця і педагога по всій Європі і США. Виступала з прославлених колективів періоду, в тому числі Бостон Фестиваль давньої музики опери, Ньюпорт бароко, гармонійного Кузнеця, і Дуня ансамблю. Вона також любить активну викладацьку кар'єру, працюючи з Амхерст Фестиваль давньої музики, Бостон Recorder суспільства, Recorder Гільдії Нью-Йорку, Pinewoods Рано Music Week та інші. Нещодавно вона завершила навчання в техніці Олександр і має ступінь магістра в галузі музики з Утрехта консерваторії в Нідерландах. Навчалася рекордер з Хайко тер Scheggett, Саскія Coolen, і Педро Memelsdorff.

Клавесин гри Cienniwa отримала наказ «експерт» (Бостон EDGE), а також Бостон Музичний Інтеллідженсер писав, що «не всі можуть захопити бароко французький стиль як Cienniwa робить." В останні роки він з'явився в Гарварді, Массачусетському технологічному інституті, Єль, Санкт . Томас Церква Fifth Avenue, Kingston фестиваль камерної музики, з відомим скрипалем Рейчел Бартон Пайн і з Греммі Uilleann волинщик Джеррі О'Салліван. Адвокат нової музики, він прем'єра клавесина робіт Ларрі Томас Белл і хорових творів Карла Хеннінга. Як диригент, він веде Sine Nomine хоровий ансамбль і хори на Framingham State College і Mount Ida College. Як органіст і диригент, він музичним керівником у Першій Церкви в Бостоні, де він може бути почутий щотижня по Wers (88,9 FM) Бостон.

1831 моряків Вефиль, відомий як каплиця Whalemen в Мелвілла "Мобі Дік", страждає від води і пошкодження комахами, і дорогим реабілітація не потрібно. Завдяки спонсорській підтримці Isaksen Рибацька корпорації, Нью-Бедфорд Ship Supply та відділення Дамський. 100 відсотків від виручки підуть на відновлення фонду.
Квитки за ціною $ 20 кожен, можна ознайомитися на сайті http://seamensbethel.eventbrite.com , від EURO / Phoenix в Fairhaven, Baker Книги в місті Дартмут, або з Пітера Хейлі, директор Вефиль моряків і вдома Моряків, між 9 ранку до 4 вечора в будні дні за телефоном (508) 992-3295.

Всі податкові відрахування пожертвувань для проекту будь-якого віку. Перевірки можуть бути зроблені з до порту суспільства, 15 Джонні торт Хілл, Нью-Бедфорд, штат Массачусетс 02740 і відмічені Реставрація будівель фонду.

Для отримання додаткової інформації відвідайте www.portsociety.org або за телефоном (508) 992-3295.

Eventbrite Реєстрація подій для бароко концерт Елоїза Degrugillier, рекордер, і Пол Cienniwa живлення від Eventbrite
Бути товариським, Share!
Повернутися в Порт суспільства Сайт або Новини

Коментарів поки немає


Там немає коментарів. Ви можете бути першим!

Залишити коментар