English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Порт Суспільство Новини
New Bedford Port Society

Новини з Бет-Ел історичному моряків і Home Морський в Нью-Бедфорд, штат Массачусетс, США

Бароко Концерт по збору коштів для моряків Вефіль реставрації

Комітет з відновлення Вефіль моряків пройде остаточну програму в три-серії концертів в 3:00 дня 3 квітня.

У співпраці з Нью-Бедфорд симфонічного оркестру , Елоїза Degrugillier, диктофон, і Пол Cienniwa, клавесин, виступить з концертом в 17th- і 18-го століття французький музику бароко вітати весну. Нью-Бедфорд Порт Суспільство та відділення своїх Дамський Представляємо концерти для збору коштів на терміново необхідних ремонтних робіт в історичному будинку поклоніння.

Чай слідуватиме, з національного парку "Рут" і "Еббі", які зображують дружин 19-го століття китобійного судна, виступаючої як хостес.

Degrugillier багато працював і як рекордер виконавця і педагога по всій Європі і США. Виступала з провідними ансамблів періоду, в тому числі в Бостонському фестиваль давньої музики опери, Ньюпорт-бароко, гармонійного Кузнеця, і Дуні ансамблю. Вона також любить активний викладацьку кар'єру, працюючи з Амхерст Фестиваль давньої музики, Бостон Recorder суспільства, реєстратора Гільдії Нью-Йорку, Pinewoods раннього Music Week та інші. Нещодавно вона завершила навчання в техніці Олександр і має ступінь магістра в галузі музики з Утрехта консерваторії в Нідерландах. Навчалася рекордер з Хайко тер Scheggett, Саскія Coolen, і Педро Memelsdorff.

Клавесин ігри Cienniwa отримала наказ «експерт» (Бостон EDGE), і Бостон Музичний шпигун писав, що "не кожен може захопити бароко французький стиль як Cienniwa робить." Останніми роками, він з'явився в Гарварді, Массачусетському технологічному інституті, Єль, St . Томас Церква Fifth Avenue, Kingston фестиваль камерної музики, з відомим скрипалем Рейчел Бартон Пайн і з Греммі Uilleann волинщик Джеррі О'Салліван. Адвокат нової музики, він прем'єра клавесина твори Ларрі Томас Белл і хорових творів Карла Хеннінга. Як диригент, він наводить Sine ансамбль Nomine хорової та хори на Framingham State College і гори Іда коледжу. Як органіст і диригент, він музичним керівником у Першій Церкви в Бостоні, де він може бути прослуханий в тиждень на Wers (88,9 FM) Бостоні.

1831 моряків Вефіль, відомий як каплиця Whalemen в Мелвілла "Мобі Діка", страждає від води і пошкодження комахами, і дорого реабілітація потрібно. Завдяки спонсорській підтримці Isaksen Рибацька Corp, Нью-Бедфорд Ship Supply та відділення Дамський. 100 відсотків від виручки підуть на відновлення фонду.
Квитки за ціною $ 20 кожен, можна ознайомитися на сайті http://seamensbethel.eventbrite.com , від EURO / Phoenix в Fairhaven, Baker Books в Дартмут, або з Пітера Хейлі, директор моряків Вефиля і Моряків Home, між 9 ранку до 4 вечора в будні дні за телефоном (508) 992-3295.

Всі податкові відрахування пожертвувань для проекту вітаються. Перевірки можуть бути зроблені з к Порт суспільства, 15 Джонні Cake Хілл, Нью-Бедфорд, штат Массачусетс 02740 і відзначені Реставрація будівель фонд.

Для отримання додаткової інформації відвідайте www.portsociety.org або зателефонуйте (508) 992-3295.

Eventbrite Реєстрація подій для бароко Концерт з Елоїза Degrugillier, диктофон, і Пол Cienniwa живлення від Eventbrite
Бути товариським, Share!
Повернутися в Порт суспільства Сайт або Новини

Коментарів поки немає


Там немає коментарів. Ви можете бути першим!

Залишити коментар