English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Port spoločnosť News
New Bedford Port Society

Novinky od historického námorníkoch Bethel a Mariner Home v New Bedford, MA, USA

Dillon & Crooks predstaviť večer tradičnú námornú piesne, rozprávanie a príbehy prístavu New Bedford

Dámy Branch a rada manažérok New Bedford Port spoločnosť si Vás pozvať k nám pripojili na štvrtok 21 októbra v devätnásť hodín na "večer tradičnú námornú piesne, rozprávanie a príbehy prístavu New Bedford" s Dillon Bustin a Rum nasiaknuté Crooks. To bude ako prvá udalosť Cyklus koncertov pre námorníkoch Bethel reštaurovanie fondu. Ticket je 25 dolárov a je možné objednať nižšie alebo v prístave Society Mariner Home, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford (508.992.3295)

Dillon Bustin

Dillon Bustin , bývalý folklorista pre spoločenstvo a rozprávač mimoriadny, ktorý vytvoril príbeh George Fred Tilton spája s Tomom Goux, Dan Lanier a Jacek Sulanowski z Rum-Mokré Crooks, aby večer tradičnú námornú piesne, rozprávanie a príbehy Port of New Bedford.

Rum Soaked Crooks

Rum Soaked podvodníci ~ Tom Goux, Jacek Sulanowski, Dan Lanier a Iain Geddes boli cestovné New England breh (a ďalej) za posledné tri desaťročia a sú spôsobené veľkou hudobné a poetické poškodenia s štipľavým mix námorníkov chanteys, balady a ditties. Tam je často nezvratný dôkaz vľavo v ich brázde: obete opúšťa scénu s prstami kliknutím a zborov zvonenie v ich hlavách, ako sa šťastne pískanie a pískať celú cestu domov.

Podvodníci sa podelili o svoje piesne a príbehy, historické i súčasné, na festivaloch a námorných podujatí po celej krajine a v Európe, a nahrali na Smithsonian, ľudových zvykov a veľrybárska City Sound labels.Their repertoár siaha štyri storočia Yankee námorníctvu a obsahuje rozsiahla zbierka Cape a ostrovov morských piesní a poézie.

Eventbrite Registrácia na konferenciu pre The Concert Series pre námorníkoch Bethel Restoration Project poháňané Eventbrite
Byť spoločenský, filmy!
Návrat do Port Society webovej stránky alebo News

Zatiaľ žiadne komentáre


Nie sú zatiaľ žiadne komentáre. Tie by mohli byť prvý!

Zanechať komentár