English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Port Society News
New Bedford Port Society

Ziņas no vēsturiskā Jūrnieku Bēteles un Mariner mājās New Bedford, MA, ASV

Celebrate sezona Jūrnieku Bethel

Ziemassvētki sveču Service

Svētdiena 15 decembris, 2013, 03:00

"māsas dziesma" Leslie Piper vadīja

Atspirdzinājumi tūlīt pēc

----

Celtic koncerts

Ceturtdiena, decembris 19, 2013, 19:00

Robbie O'Connell un Aoife Clancy

Atspirdzinājumi tūlīt pēc

Biļete pieejama Baker Grāmatas un eiro

$ 25,00 uzņemšana labumu Jūrnieku Bethel Restaurācija fondu

Īpaša ekskursija Jūrnieku Bēteles un Historic District uz AHA! 10 maijs 2012

Pievienoties saglabāšana arhitekts Joe Booth, no JMBA + Architects , pēc arhitekta ceļojumu caur orientieris Jūrnieku Bēteles, labi pazīstams kā tiek bieži apmeklēja Whalers un tika slavens ar Herman Melville ir Moby Dick. Joe Booth, New Bedford arhitekts vairāk nekā 30 gadus ir strādājusi, lai atjaunotu struktūru un saglabāt vēsturi šajā vairāk nekā 175 gadus vecās baznīcas. 17:00

Krasta Historic Area līgas sniedz Arhitektūras apķīlāšanas Trolley Tour. Pievienojieties vaļu fun ride ap vēsturisko New Bedford, lai redzētu lielisku arhitektūru un apbrīnojamo saglabāšanas projektu. Šis viena-stundu ekskursija lapas no nacionālā parka Apmeklētāju centrā (33 William Street) pie 18:00. Sēdvietu ir ierobežots, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Līdzfinansē vaļu un Ņūbedforda Vaļu medību National Historical Park .

2012 Pamatnostādnes ostā biedrības Ladies Branch Stipendijas

Sieviešu filiāle New Bedford Port Society

Izglītības Stipendiju Application  

2012 Vadlīnijas Stipendijas (pamatstudiju programmās)

Visas prasības ir jādokumentē, lai varētu pretendēt uz atlīdzību.

 1. Parādīt finanšu vajadzības. (Ietver kopsavilkumu lielumu jūsu ģimene, kas dzīvo mājās, numuru šobrīd uzņemti koledžā, jebkuriem nozīmīgiem finansiālajiem apstākļiem. Greatest atlīdzība ir balstīta uz finanšu vajadzības.)
 2. Nodrošināt nesen kopiju stenogramma pakāpes
 3. Jābūt iedzīvotājs New Bedford, Bedford, Westport, Fairhaven, ACUSHNET, Mattapoisett, Marion vai Rochester pirms apmeklē bakalaura programmu.
 4. Atbilst vienam vai vairākiem no šādiem kritērijiem:
  1. Dokumentu ģimenes saites uz jūru
  2. Pieņemšana vēstule no Jūras akadēmija
  3. Major Marine Science
 5. Iesniegt drukāta vai kārtīgi rokrakstā izglītības CV, kurā ne mazāk kā 100 vārdus, lai aprakstītu savus nākotnes nodomus, studiju jomām, un ja jums ir pieņemts.
 6. Pieteikumi ir pasta zīmogs ne vēlāk kā 6 aprīlis 2012 un jānosūta pa pastu tieši uz:

Kopienas fonds dienvidaustrumu Massachusetts
Ievērībai: Ladies Branch Stipendiju Application
63 Union Street
New Bedford, MA 02740

izmaiņas izmaksāšanai stipendiju naudas tika ieviests pagājušajā gadā. Visa nauda tiks izmaksāta studentiem ar labu reputāciju ar savu otro semestri studiju maksājumu.

Iesniedzēji var atkārtoti katru gadu atbilst iepriekš minētajiem kritērijiem, lai varētu pretendēt uz atlīdzību.

Jebkuru izmeklēšanu var veikt tieši lbnbportsociety@yahoo.com .

Nolikumus valsts: Mūsu uzņēmuma mērķis ir sniegt finansiālu palīdzību, lai izglītības trūcīgo un pelnījusi studentiem, pirmo uzmanību ģimenes pēcteči jūrniekiem. Mūsu politika ir bijusi izskatīt tikai programmas studentu no Greater New Bedford jomā.

Jūras Mūzika Bethel ar Tom Kastle un Jon Campbell gada 4 jūnijs 2011

Lūdzu pievienoties mums retu vietējo izskatu jūras mūziķi Tom Kastle un Jon Campbell pie Jūrnieku Bēteles 4.jūnijā, 2011.

Tom Kastle ir dziedātājs, dziesmu autors, garš kuģis jūrnieks, un stāstītājs pasakas, kas atrodas Lielo ezeru, kurš ir ceļojis ASV, Kanāda, Meksika, Eiropa un Klusā okeāna reģionā. Viņš apceļoja kā puse no Tom & Chris Kastle divus gadu desmitus, kas ražo duci ierakstus un skaņas celiņu uz PBS (WTTW-TV Chicago). Viņš ir viens kāju dziedātājs / songwriter pasaulē, kur viņa oriģinālās dziesmas palaist no romantisks jūras. Viņa balādi "Cold vēji" ir ietvertas izpildītāju ASV, Anglijā un Nīderlandē. Otru pēdu ir stingri stāda tradicionālā jūras pasaulē, kur viņš ir mājele dziedātāja un ASV krasta apsardzes licencēta kapteinis. Pagājušajā ziemā, Toms bija runājošo lomu slēptā koncerts Opera ražošanas Die Fledermaus. Kad krastā, viņš dzīvo 19.gadsimta guļbaļķu namiņā krastā ezera Mendota netālu no Madison, WI.

Jon Campbell mūzika un dzeja ir galvenokārt saistīts ar mūsdienu problēmām gar krastu New England. Reizēm smieklīgs, pie reizes Poignant, viņa tēmas ietver reģionālo virtuvi, zvejniecību, tūristus, krastmalu antics un kaprīzs Yankees. Viņš ir gadu parādījās darba Waterfront festivālā, kā arī Astoria Fisher Poets vākšana.

Eventbrite Pasākumu organizācija par jūras Music ar Tom Kastle un Jon Campbell powered by Eventbrite

2011 Ņūbedforda Osta Sabiedrības Ladies Branch Undergraduate stipendiju programma

Par Eiropas Ņūbedforda Osta Biedrības Ladies Branch bakalaura stipendiju programma termiņš ir 8 aprīlis 2011. Katru gadu stipendija tiek piešķirta pelnījusi bakalaura no Greater New Bedford jomā.

No Ladies filiāļu nolikumu:

Mūsu uzņēmuma mērķis ir sniegt finansiālu palīdzību, lai izglītības trūcīgo un pelnījusi studentiem, pirmo uzmanību ģimenes pēcteči jūrniekiem. Mūsu politika ir bijusi izskatīt tikai programmas studentu no Greater New Bedford jomā.

Tops Stipendiju pamatnostādnes un piemērošana (PDF)

Jebkuru izmeklēšanu var veikt tieši ladiesbranch@portsociety.org .

Lai iegūtu vairāk informācijas par Ladies filiāle New Bedford Port biedrība, lūdzu, apmeklējiet Ladies Branch mājas lapā .

Baroka koncerts, lai savāktu līdzekļus Jūrnieku Bethel restaurācija

Komiteja atjaunot jūrnieku Bethel vadīs programmu tās trīs koncertu sēriju at 03:00 3.aprīlī.

Sadarbībā ar New Bedford simfonisko orķestri , Heloise Degrugillier, ieraksti, un Paul Cienniwa, klavesīns, veiks koncertu 17 un 18 gadsimta franču baroka mūzikas sveikt pavasarī. Ņūbedforda Port sabiedrībā un tās Sieviešu filiālē uzrādot koncertus piesaistīt līdzekļus steidzami nepieciešams remonts, lai vēsturiskā dievnama.

Tēja sekos, ar nacionālā parka "Ruta" un "Abby," kurš attēlot 19.gadsimta laiva vaļu medībām ir sievas, kas kalpo kā saimnieces.

Degrugillier ir plaši strādājis gan kā reģistrators izpildītājs un skolotāju visā Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņa ir uzstājies kopā ar vadošajiem perioda ansambļi, tai skaitā Bostonas Senās mūzikas festivāls Opera, Newport baroka, harmonisku Kalēja, un Dunya Ensemble. Viņa arī bauda aktīvu skolotāja karjeru, strādājot ar Amherst Senās mūzikas festivāls, Bostonas rakstītāji biedrības rakstītāji Guild of New York, priežu Early Music Week, un citi. Viņa nesen pabeidza savas studijas Alexander Technique, un ir maģistra grāds mūziku no Utrehtas konservatorijā Nīderlandē. Viņa studējusi ierakstītājs ar Heiko ter Scheggett, Saskia Coolen, un Pedro Memelsdorff.

Cienniwa ir klavesīns spēlē ir sauc par "ekspertu" (Boston EDGE), un Boston Mūzikas informētājs rakstīja, ka "ne katrs var iegūt baroka franču stilu, kā Cienniwa dara." Pēdējos gados viņš ir parādījies Hārvardas, MIT, Yale, St . Thomas Church Fifth Avenue, Kingston kamermūzikas festivāls, kas slavens vijolnieks Rachel Barton Pine un Grammy Award-winning uilleann piper Jerry O'Sullivan. Aizstāvis jaunu mūziku, viņš ir pirmizrāde klavesīns darbus Larry Thomas Bell un kora darbi Karl Henning. Kā diriģents, viņš vada Sine Nomine kora ansamblis un koriem pie Framingham State College un Mount Ida koledža. Kā ērģelnieks un diriģents, viņš ir mūzikas direktors First baznīcā Bostonā, kur viņš var dzirdēt iknedēļas WERS (88,9 FM) Boston.

1831 Jūrnieku Bethel, pazīstams kā Whalemen s Chapel in Melville "Moby-Dick", cieš no ūdens un kukaiņu bojājumiem, un dārga rehabilitācija ir nepieciešama. Pateicoties sponsorēšanas Isaksen Makšķerēšana Corp, New Bedford kuģu apgādes un dāmu filiāle., 100 procenti no ieņēmumiem dosies uz atjaunošanas fondā.
Biļetes cenu 20 $ katrs, ir pieejami tiešsaistē http://seamensbethel.eventbrite.com , no EURO / Phoenix in Fairhaven, Baker Grāmatas Dartmouth, vai no Peter Haley, no Jūrnieku Bēteles direktors un Jūrnieku mājās, no 9 am un 16:00 darba dienās, zvanot (508) 992-3295.

Visi nodokļu atskaitāms ziedojumus projektam ir apsveicami. Pārbaudes var veikt, lai ostas biedrības 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA 02740 un iezīmēja ēku atjaunošanas fonds.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.portsociety.org vai zvaniet (508) 992-3295.

Eventbrite Notikumu reģistrācijas par baroka koncerts ar Heloise Degrugillier, ieraksti, un Paul Cienniwa powered by Eventbrite

15 Moby-Dick Marathon šajā nedēļas nogalē!

New Bedford vaļu medībām muzejā tiks hosting, tas ir 15 Gada Moby-Dick maratons šīs nedēļas nogalē. Ja jūs vēlaties reālu Melville pieredze Pietura ar Jūrnieku Bēteles, sēdēt savā solā un klausīties 7-9 nodaļā. Lūk, ko Beth Perdue rakstīja šodienas standarta Times:

Atrašanos Bethel, iedvesma šīs skatuves, ir pietiekams iemesls, lai padarītu ceļojumu uz augšu Johnny Cake Hill dzirdēt slaveno sprediķi, ko Tēvs Mapple. Sprediķis, pilna uguns un sērs un piegādāti ar aizraušanās pēdējos gados red Dr Edward R. Dufresne, ir vēl viens lielisks iemesls. Ja tas nav pietiekami, himna (no 1956 filmu), kas sākas sprediķis būs dzied Joanna McQuillan nedēļām, vietējā kora dziedātājs un sekretāra Sieviešu filiāle New Bedford Port Society.

Plānotais laiks: 13:20 sestdiena, janvāris 8, 2011

Lai iegūtu pilnīgu un atjauninātu grafiku apmeklēt vaļu muzeja blog . Jūs varat sekot Moby-Dick Marathon Twitter ( # mdm15 ), un, kamēr jūs esat pie tā, jums vajadzētu sekot Port Society too!

Ziemassvētki sveču gaisma Service, 12 decembrī, 15:00

Vadītāju Jaunās Bedfordas Port biedrības valde sirsnīgi aicinām Jūs pievienoties mums ļoti īpašu Ziemassvētku sveču gaismā dienesta par svētdiena, decembris 12, 2010 at 3:00 pie Jūrnieku Bēteles, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA .

Rev Kenneth MacMillen, Pāvila Apvienotā metodistu baznīca priekšsēdētājs.
Ērģelnieks: Frank Mederios
Solists: Thomas Hegleland

Atspirdzinājumi pēc pakalpojuma dāmas filiāle New Bedford Port biedrība, Candace L. Heald prezidents Ladies filiāles.

New Bedford Port biedrības prezidents: Phillip Mello

"Celtic Christmas" ar Robbie O'Connell un Aoife Clancy

Robbie O'Connell and Aoife Clancy

Dāmas filiāle un vadītāju Jaunās Bedfordas Port biedrības valde uzaicina Jūs Jūrnieku Bēteles vakarā 21.decembra 2010, Ziemas saulgrieži, otrajam Gadījumā, ja koncertu sērija Jūrnieku Bethel atjaunošanas projekts. Simts (100) procentus no ieņēmumiem, kas saņemti no šī koncertu sērija iet Jūrnieku Bethel restaurācijas projekta fondā.

7 pm 21 decembris, Robbie O'Connell un Aoife Clancy prezentēs "ķeltu Ziemassvētki." Lūk iespēja svinēt ziemas saulgriežus ar diviem slavens ķeltu mūziķu intīmā nosakot Jūrnieku Bethel.

Aoife Clancy (izrunā "Eefa") rada atsvaidzinošu jaunu balsi tautas mūziku, kas ir viens, kas svārstās no tradicionālās īru dziesmas romances un mūsdienu tautas. Aoife nāk no mazas pilsētiņas Carrick-on-suir, grāfistē Tipperary, Īrijā, kur viņas muzikālā karjera sākās jau agrā vecumā. Viņas tēvs Bobijs Clancy, no leģendārās Clancy Brothers, nolika ģitāru rokās 10 gadu vecumā, un 14 gadu vecumā spēlēja kopā ar savu tēvu tuvējās krogos.

Bijušais atzītās grupas Lolot Dāmas, pēdējos četrus gadus SouthCoast iedzīvotājs ir plaši apceļoja, veicot ne mazāk kā 200 datumus gadā visā ASV un Eiropā. Viņa ir bijusi Featured solists kopā ar tādiem orķestriem kā Boston Pops un Cincinnati Pops. Tagad ar septiņiem ierakstu zem viņas jostas pēdējo desmit gadu laikā, Aoife ir skaidri izveidojusi sevi kā vienu no dīvas Īrijas un mūsdienu tautas mūziku.

Kā Mike Jackson no Canberra Times atzīmēja, "viņa ir plašumu stilu, kas padara viņas koncerti aizraujoši. Viņas dziedāšanas varētu izkausēt pildīta ledu ar savu siltumu un bagātību. "

Robbie O'Connell, Aoife brālēns, ir aprakstīts kā "nacionālā bagātība" ar Īrijas top mūzikas žurnāla Hot Press, kas aicina viņu "... apveltīta ar apskaužamu pavērsienu frāze cilvēks un dāvana melodiju dāvāja tikai daži . "

Robbie dzimis Waterford, Īrijā, un uzaudzis Carrick-on-suir, County Tipperary, kur viņa vecāki bija neliela viesnīca. Viņš sāka spēlēt ģitāru un dziedāt pie 13, un drīz vien kļuva par regulāru izpildītājs viesnīcas nedēļas tautas koncertiem.

Viņš ir uzstājies solo; ar tādām grupām kā Clancy Brothers, Miks Moloney un Jimmy Keane un zaļā lauki Valstīs; un viņa brālēni Aoife un Donal Clancy kā Clancy Legacy. Viņš ir mācījis dziesmu rakstīšanu vairākos semināros un festivālos, un šobrīd strādā pie jauna solo CD no viņa paša kompozīcijas.

Par Jūrnieku Bethel

1831 Ēka, pazīstams kā Whalemen s Chapel in Melville "Moby-Dick", cieš no ūdens un kukaiņu bojājumiem, un dārga rehabilitācija ir nepieciešama. Pateicoties sponsorēšanas Isaksen Makšķerēšana Corp, New Bedford kuģu apgādes un dāmu filiāle New Bedford Port biedrība, 100 procenti no ieņēmumiem dosies uz Jūrnieku Bethel restaurācijas projekta fondā.

Biļetes cenu 25 $ par katru, ir pieejami zem vai tiešsaistē http://seamensbethel.eventbrite.com, no EURO / Phoenix in Fairhaven, Baker grāmatas Dartmouth, vai no Peter Haley direktors Jūrnieku Bēteles un Jūrnieku Home, 09:00-16:00 darba dienās, zvanot (508) 992-3295.

Visi nodokļu atskaitāms ziedojumus projektam ir apsveicami. Pārbaudes var veikt, lai ostas biedrības 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA 02740 un iezīmēja ēku atjaunošanas fonds.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.portsociety.org vai zvaniet (508) 992-3295.

Eventbrite Online biļetes uz "A Celtic Ziemassvētki" ar Robbie O'Connell un Aoife Clancy - Koncerts Series Jūrnieku Bethel atjaunošanas projekts , ko darbina Eventbrite

Dillon & Crooks iesniegt vakarā tradicionālo jūras dziesmu, stāstu un pasakas ostā New Bedford

Dāmas filiāle un valdes vadītājiem Jaunās Bedfordas Port biedrība ar prieku aicinām Jūs pievienoties mums, ceturtdien, 21 oktobris plkst 19:00 uz "vakara tradicionālo jūras dziesmu, stāstu un pasakas ostā New Bedford" ar Dillon Bustin un Rum-iemērc Blēži. Tas būs ir pirmais notikums koncerta sērija Jūrnieku Bethel atjaunošanas fonds. Biļete ir $ 25 un var pasūtīt zem vai ostā Biedrības Mariner Home, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford (508.992.3295)

Dillon Bustin

Dillon Bustin , bijušais folklorists Sadraudzībai un stāstnieku extraordinaire, kurš ir radījis stāstu George Fred Tilton pievienojas ar Tomu Goux, Dan Lanier un Jacek Sulanowski par Rum-iemērc Crooks sniegt vakaru tradicionālo jūras dziesmu, stāstu un pasakas Port of New Bedford.

Rum Soaked Crooks

Rum Iemērc Blēži ~ Tom Goux, Jacek Sulanowski, Dan Lanier un Iain Geddes ir kreisēšanas New England krasta (un ārpus tās) par pēdējo trīs desmitgažu laikā, un ir radīti daudz mūzikas un dzejas kaitējumu ar asu mix jūrnieku chanteys, balādes un ditties. Bieži neapstrīdamu pierādījumu atstāta viņu uzmodināt: cietušie atstājot skatuves ar pirkstiem pieskaroties un kori zvana viņu galvām, jo ​​tie laimīgi dungot un svilpot visu ceļu uz mājām.

Crooks dalījās dziesmas un stāstus, gan vēsturiskā un mūsdienu, festivālos un jūras notikumiem visā valstī un Eiropā, un ir ierakstītas uz Smithsonian-Folkways un vaļu medību City Sound labels.Their repertuārs aptver četru gadsimtu Yankee jūrniecības un satur plaša kolekcija raga salās jūras dziesmām un dzeju.

Eventbrite Notikumu reģistrācijas par koncertu sērija Jūrnieku Bethel atjaunošanas projekts , ko darbina Eventbrite
← Pirms