English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Port Society News
New Bedford Port Society

Ziņas no vēsturiskā Jūrnieku Bēteles un Mariner s Home New Bedford, MA, ASV

Svinēt sezona Jūrnieku Bēteles

Ziemassvētki sveču Service

Svētdiena, 15 decembris, 2013, 03:00

"māsas dziesma" Leslie Piper vadīja

Atspirdzinājumi Tūlīt Pēc

----

Celtic koncerts

Ceturtdiena 19 decembris, 2013, 19:00

Robbie O'Connell & Aoife Clancy

Atspirdzinājumi Tūlīt Pēc

Biļete pieejama Baker Grāmatas un Eiro

$ 25,00 uzņemšana labumu Jūrnieku Bethel Restaurācija fondu

Īpaša Tour no Jūrnieku Bēteles un Historic District uz AHA! 10 maijs 2012

Pievienojieties saglabāšana arhitekts Džo Booth, no JMBA + Architects , par arhitekta ceļojumu caur orientieris Jūrnieku Bēteles, labi pazīstams kā tiek bieži apmeklēja Whalers un tika slavens Hermaņa Melvila s Moby Dick. Joe Booth, New Bedford arhitekts vairāk nekā 30 gadus, ir strādājusi, lai atjaunotu struktūru un saglabāt vēsturi šajā vairāk nekā 175 gadus vecā baznīcas. 17:00

Krasta Historic Area līgas sniedz Arhitektūras apķīlāšanas Trolley Tour. Pievienojieties vaļa fun ride ap vēsturisko New Bedford, lai redzētu lielisku arhitektūru un apbrīnojamo saglabāšanas projektus. Šis viena-stundu ekskursija lapas no nacionālā parka Apmeklētāju centrā (33 William Street) pie 18:00. Sēdvietu ir ierobežots, pirmais nāk, tas pirmais maļ. Līdzfinansē vaļu un New Bedford Vaļu medību National Historical Park .

2012 Vadlīnijas ostas Biedrības Ladies Branch Stipendijas

Sieviešu filiāle New Bedford Port biedrība

Izglītības Stipendiju Application  

2012 Vadlīnijas Stipendijas (Undergraduate Programs Only)

Visām prasībām jābūt dokumentētiem, lai varētu pretendēt uz atlīdzību.

 1. Parādīt finanšu vajadzības. (Iekļaut kopsavilkumu lielumu savai ģimenei, kas dzīvo mājās, skaits šobrīd uzņemti koledžā, nekādus ievērojamus finansiālos apstākļus. Greatest atlīdzība ir balstīta uz finanšu vajadzības.)
 2. Sniedz nesen kopiju sekmju izraksts pakāpes
 3. Jābūt iedzīvotājs New Bedford, Dartmouth, Westport, Fairhaven, ACUSHNET, Mattapoisett, Marion vai Rochester pirms apmeklē bakalaura programmu.
 4. Atbilst vienam vai vairākiem no šādiem kritērijiem:
  1. Dokumentu ģimenes saites līdz jūrai
  2. Pieņemšana vēstule no Jūras akadēmijā
  3. Major Marine Science
 5. Iesniegt drukātā vai kārtīgi pašrocīgu izglītības CV, kurā ne mazāk kā 100 vārdus, lai aprakstītu savus nākotnes nodomus, jomas studiju un kur jums ir pieņemts.
 6. Pieteikumi ir pasta zīmogs ne vēlāk kā 6 aprīlis 2012 un jānosūta pa pastu tieši uz:

Kopienas fonds Southeastern Massachusetts
Ievērībai: Ladies Branch Stipendiju Application
63 Union Street
New Bedford, MA 02740

izmaiņas izmaksāšanai stipendiju nauda tika īstenots pagājušajā gadā. Visa nauda tiks izmaksāta studentiem ar labu reputāciju ar savu otro semestri studiju maksājumiem.

Pretendenti var pieteikties atkārtoti ikgadējo sanāksmi iepriekš minētajiem kritērijiem, lai varētu pretendēt uz atlīdzību.

Jebkuru izmeklēšanu var veikt tieši lbnbportsociety@yahoo.com .

By-Laws valsti: Mūsu uzņēmuma mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu izglītībai trūcīgo un pelnījusi studentiem, pirmo uzmanību ģimenēm pēctečiem jūrniekiem. Mūsu politika ir bijusi izskatīt tikai tās programmas studentiem no Greater New Bedford zonā.

Jūras Mūzika uz Bethel ar Tom Kastle un Jon Campbell gada 4 jūnijs 2011

Lūdzu pievienoties mums reta vietējā parādīšanās jūras mūziķi Tom Kastle un Jon Campbell pie Jūrnieku Bēteles 4. jūnijā, 2011.

Toms Kastle ir dziedātāja, dziesmu autore, garš kuģis jūrnieks, un stāstītājs pasakas atrodas Lielo ezeru, kurš ceļoja ASV, Kanāda, Meksika, Eiropa un Klusā okeāna. Viņš apceļoja kā pusi Tom & Chris Kastle divus gadu desmitus, kas ražo ducis ierakstus un skaņu uz PBS (WTTW-TV Chicago). Viņš ir viens kāju dziedātājs / songwriter pasaulē, kur viņa oriģinālās dziesmas ilgst no romantisks uz jūras. Viņa balādi "Cold Light" ir uz ko izpildītāju ASV, Anglijā un Nīderlandē. Otra pēda stingri stāda tradicionālā jūras pasaulē, kur viņš ir mājele dziedātājs un ASV krasta apsardzes licencētu kapteinis. Pēdējā ziema, Toms bija runājot loma Vaļsirdīgs koncerts Operas ražošanu Die Fledermaus. Kad krastā, viņš dzīvo 19.gadsimta guļbaļķu māja uz ezera krastā Mendota pievārtē Madison, WI.

Jon Campbell mūzika un dzeja ir galvenokārt saistīts ar mūsdienu problēmām gar krastu New England. Pie reizes smieklīgs, reizēm kodīgs, viņa priekšmeti ietver reģionālo virtuvi, zvejniecību, tūristus, ūdensmalu antics un kaprīzs Yankees. Viņš katru gadu parādījās darba Waterfront festivālā, kā arī Astoria Fisher Poets Gathering.

Eventbrite Pasākumu vadīšana par jūras Mūzikas Tom Kastle un Jon Campbell powered by Eventbrite

2011 Jaunais Bedfordas Osta biedrības Dāmas Nozare Undergraduate stipendiju programma

Par The New Bedfordas Osta biedrības Dāmas Nozare bakalaura Stipendiju programmas termiņš ir 8 aprīlis 2011. Katru gadu stipendija tiek piešķirta uz pelnījusi bakalaura no Greater New Bedford zonā.

No Ladies Branch By-Likumi:

Mūsu uzņēmuma mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu izglītībai trūcīgo un pelnījusi studentiem, pirmo uzmanību ģimenēm pēctečiem jūrniekiem. Mūsu politika ir bijusi izskatīt tikai tās programmas studentiem no Greater New Bedford zonā.

Lejupielādējamas Stipendiju vadlīnijas un pielietojums (PDF)

Jebkuru izmeklēšanu var veikt tieši ladiesbranch@portsociety.org .

Lai iegūtu vairāk informācijas par Ladies filiāle New Bedford Port biedrība, lūdzu, apmeklējiet Ladies Branch mājas lapā .

Baroka koncerts, lai savāktu līdzekļus Jūrnieku Bēteles restaurācija

Komiteja atjaunot Jūrnieku Bethel vadīs programmu tās trīs koncertu sēriju pie 3 pm 3 aprīlī.

Sadarbībā ar New Bedford simfonisko orķestri , Héloïse Degrugillier, ieraksti, un Paul Cienniwa, klavesīns, veiks no 17.-koncertu un 18.gadsimta franču baroka mūziku sveikt pavasarī. New Bedford Port biedrība un tās Sieviešu Nozare sniedzam koncertus piesaistīt līdzekļus steidzami nepieciešams remonts, lai vēsturiskā dievnama.

Tēja sekos, ar nacionālā parka "Ruta" un "Abby," kurš attēlot 19.gadsimta laiva vaļu medībām ir sievas, kas kalpo kā saimnieces.

Degrugillier ir plaši strādājis gan kā pašrakstītāju izpildītājs un skolotāju visā Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņa ir uzstājies kopā ar vadošajiem perioda ansambļiem, tostarp Bostonas Senās mūzikas festivāls opera, Newport baroka, harmonisku Kalēja, un Dunya Ensemble. Viņa arī bauda aktīvu skolotāja karjeru, strādājot ar Amherst Senās mūzikas festivāls, Bostonas Recorder biedrība, Recorder Guild of New York, priežu Senās mūzikas nedēļa, un citi. Viņa nesen pabeidza savas studijas Aleksandra tehnika, un ir maģistra Mūzika no Utrehtas konservatorijā Nīderlandē. Mācījusies reģistrators ar Heiko ter Scheggett, Saskia Coolen, un Pedro Memelsdorff.

Cienniwa s klavesīns spēlē ir sauc par "ekspertu" (Boston EDGE), un Boston Mūzikas informētājs rakstīja, ka "ne katrs var iegūt baroka franču stilu, kā Cienniwa dara." Pēdējos gados viņš ir parādījies Hārvarda, MIT, Yale, St . Thomas Baznīca Fifth Avenue, Kingston kamermūzikas festivāls, ar slaveno vijolnieci Rachel Barton Priede un Grammy balvu ieguvušais uilleann piper Jerry O'Sullivan. Aizstāvis jaunu mūziku, viņš ir pirmatskaņojis klavesīns darbus Larry Thomas Bell un kora darbi Karl Henning. Kā diriģents, viņš vada Sine Nomine kora ansambli un koriem pie Framingham State College un Mount Ida koledža. Kā ērģelnieks un diriģents, viņš ir mūzikas direktors First baznīcā Bostonā, kur viņš var dzirdēt iknedēļas Wers (88,9 FM) Bostonā.

1831 Jūrnieku Bethel, slavens kā arī Whalemen ir kapellā Melville "Moby-Dick" cieš no ūdens un kukaiņu bojājumiem, un dārga rehabilitācija ir nepieciešama. Pateicoties sponsorēšanas Isaksen Makšķerēšana Corp, New Bedford apgāde un dāmu Nozare., 100 procenti no ieņēmumiem dosies uz restaurācijas fondā.
Biļetes, cena 20 $ par katru, ir pieejami tiešsaistē http://seamensbethel.eventbrite.com , no EURO / Phoenix in Fairhaven, Baker grāmatas Dartmouth, vai no Peter Haley, direktors Jūrnieku Bēteles un Jūrnieku Home, starp 9 am un 16:00 darba dienās zvanot (508) 992-3295.

Visi nodokļu atskaitāms ziedojumi projektam ir apsveicami. Pārbaudes var veikt, lai ostas biedrības, 15 Johnny Cake Hill New Bedford, MA 02740 un iezīmēja ēku restaurācija fondu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.portsociety.org vai zvaniet (508) 992-3295.

Eventbrite Notikumu reģistrācijas par baroka koncerts ar Héloïse Degrugillier, ieraksti, un Paul Cienniwa powered by Eventbrite

15. Moby-Dick maratons šajā nedēļas nogalē!

New Bedford Vaļu medību muzejs tiks hosting tas ir 15 Gada Moby-Dick maratons šīs nedēļas nogalē. Ja jūs vēlaties reālu Melville pieredzi pārtraukt ar Jūrnieku Bēteles, sēdēt savā PEW un klausīties 7-9 nodaļā. Lūk Beth Perdue rakstīja šodienas standarta Times:

Atrodoties Bethel, iedvesmu šim arēnā, ir pietiekams iemesls, lai padarītu ceļojumu up Johnny Cake Hill dzirdēt slaveno sprediķi ar Tēva mapple. Sprediķis, pilna uguns un sērs un piegādāti ar aizrautību pēdējos gados, ko red Dr Edward R. Dufresne, ir vēl viens lielisks iemesls. Ja tas nav pietiekami, himna (no 1956 filmas), kas sākas sprediķis būs dzied Joanna MCQUILLAN nedēļas, vietējo koru dziedātāju un sekretāra dāmu filiāle New Bedford Port biedrība.

Plānotais laiks: 13:20 sestdiena, janvāris 8, 2011

Lai iegūtu pilnīgu un atjauninātu grafiku apmeklēt vaļu muzeja blog . Jūs varat sekot Moby-Dick maratonā par čivināt ( # mdm15 ), un, kamēr jūs esat pie tā, jums vajadzētu sekot Port biedrība too!

Ziemassvētki sveču gaisma Service, 12th decembrī, 15:00

No pārvaldītāju New Bedford Port biedrības valde laipni aicinām jūs pievienoties mums ļoti īpašu Ziemassvētku sveču gaismā dienesta par svētdiena 12 decembris, 2010 at 3:00 pie Jūrnieku Bēteles, 15 Johnny Cake Hill New Bedford, MA .

Red Kenneth MacMillen, Pāvila Apvienotā metodistu baznīca prezidējošā.
Ērģelnieks: Frank Mederios
Solists: Thomas Hegleland

Atspirdzinājumi pēc izsniegšanas pa Ladies filiāle New Bedford Port biedrība, Candace L. HEALD prezidents Ladies Branch.

New Bedford Port biedrība Prezidents: Phillip Mello

"Celtic Ziemassvētki" ar Robbie O'Connell un Aoife Clancy

Robbie O'Connell and Aoife Clancy

Dāmas filiāle un pārvaldītāju New Bedford Port biedrības valde uzaicina Jūs Jūrnieku Bēteles vakarā Dec 21, 2010, ziemas saulgrieži, gada otrajā gadījumā koncertzāles sērijām Jūrnieku Bēteles Restaurācijas projekta. Simts (100) procentus no ieņēmumiem, kas saņemti no šīs koncertu sērijas doties uz Jūrnieku Bēteles Restaurācijas projektu fonds.

7 pm 21 decembris, Robbie O'Connell un Aoife Clancy prezentēs "A ķeltu Ziemassvētkiem." Lūk iespēja svinēt ziemas saulgriežus ar diviem slaveniem ķeltu mūziķiem intīmo nosakot Jūrnieku Bēteles.

Aoife Clancy (izrunā "Eefa") rada atsvaidzinošu jaunu balsi tautas mūziku, viens, kas svārstās no tradicionālās īru dziesmas līdz balādes un mūsdienu tautas. Aoife nāk no mazpilsētas Carrick-on-Suir, grāfistē Tipperary, Īrijā, kur viņas muzikālā karjera sākās jau agrā vecumā. Viņas tēvs Bobijs Clancy, no leģendārās Clancy Brothers, nolika ģitāru rokās 10 gadu vecumā, un pēc vecuma 14 bija spēlē ar viņas tēvu tuvējiem krogos.

Bijušais atzītās grupas Lolot dāmām, pēdējos četrus gadus SouthCoast iedzīvotājs ir plaši apbraukājis, veicot ne mazāk kā 200 datumus gadā visā ASV un Eiropā. Viņa ir bijusi Featured solists kopā ar tādiem orķestriem kā Bostonas Pops un Cincinnati Pops. Tagad ar septiņiem ierakstiem zem viņas jostu pēdējo desmit gadu laikā, Aoife ir skaidri izveidojusi sevi kā vienu no dīvas Īrijas un mūsdienu tautas mūziku.

Kā Mike Jackson no Canberra Times atzīmēja, "viņa ir plašumu stilu, kas padara viņas koncerti aizraujoši. Viņas dziedāšanas varētu izkausēt pildīta ledus ar savu siltumu un bagātību. "

Robbie O'Connell, Aoife brālēns, ir aprakstīts kā "nacionālo dārgumu", ko Īrijas top mūzikas žurnāla Hot Press, kas aicina viņu "... cilvēks svētīta ar apskaužamu pavērsienu frāzes un dāvanu melodiju, kuru attiecībā uz tikai daži . "

Robbie dzimis Waterford, Īrijā, un uzaudzis Carrick-on-Suir, County Tipperary, kur viņa vecāki bija neliela viesnīciņa. Viņš sāka spēlēt ģitāru un dziedāt pie 13, un drīz vien kļuva par regulāru izpildītājs pie viesnīcas iknedēļas folkloras koncertiem.

Viņš ir uzstājies solo; ar grupām, piemēram, Clancy Brothers, Miks Moloney un Džimiju Keane, un The Green Fields of America; un ar saviem brālēniem Aoife un Donal Clancy kā The Clancy Legacy. Viņš ir mācījis dziesmu rakstīšanu vairākos semināros un festivālos, un šobrīd strādā pie jauna solo CD viņa paša kompozīcijas.

Par Jūrnieku Bēteles

1831 ēka, slavens kā arī Whalemen ir kapellā Melville "Moby-Dick" cieš no ūdens un kukaiņu bojājumiem, un dārga rehabilitācija ir nepieciešama. Pateicoties sponsorēšanas Isaksen Makšķerēšana Corp, New Bedford apgāde un dāmu filiāle New Bedford Port biedrība, 100 procenti no ieņēmumiem dosies uz Jūrnieku Bēteles Restaurācijas projektu fonds.

Biļetes, cena 25 $ par katru, ir pieejami zem vai tiešsaistē http://seamensbethel.eventbrite.com, no EURO / Phoenix in Fairhaven, Baker Books in Dartmouth, vai no Peter Haley, direktors Jūrnieku Bēteles un Jūrnieku Home, 09:00-16:00 darba dienās zvanot (508) 992-3295.

Visi nodokļu atskaitāms ziedojumi projektam ir apsveicami. Pārbaudes var veikt, lai ostas biedrības, 15 Johnny Cake Hill New Bedford, MA 02740 un iezīmēja ēku restaurācija fondu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.portsociety.org vai zvaniet (508) 992-3295.

Eventbrite Online Biļešu par "A Ķeltu Ziemassvētki" ar Robbie O'Connell un Aoife Clancy - koncertā sērijām Jūrnieku Bethel restaurācijas projekta powered by Eventbrite

Dillon & Crooks iesniegt vakaru tradicionālās jūras dziesmu, stāstu un pasakas ostā New Bedford

Dāmas filiāle un valdes pārvaldītāju New Bedford Port biedrība ar prieku aicinām jūs pievienoties mums, ceturtdien, 21. oktobrim 19:00 par "vakara tradicionālo jūras dziesmu, stāstu un pasakas ostā New Bedford" ar Dillon Bustin un Rum-Iemērc Blēži. Tas būs ir pirmais notikums koncertā sērijām Jūrnieku Bēteles Restaurācijas fonda. Biļete $ 25, un var pasūtīt zem vai ostā Biedrības Mariner Home, 15 Johnny Cake Hill New Bedford (508.992.3295)

Dillon Bustin

Dillon Bustin , bijušais folklorists Sadraudzībai un stāstnieks extraordinaire kas radījusi stāstu par Džordža Fred Tilton pievienojas ar Tomu Goux, Dan Lanier un Jacek Sulanowski no Rum izmērcēts Crooks sniegt vakaru tradicionālās jūras dziesmu, stāstu un pasakas Port of New Bedford.

Rum Soaked Crooks

Rums Iemērc Blēži ~ Tom Goux, Jacek Sulanowski, Dan Lanier un Iain Geddes ir kreisēšanas Jaunanglijas krasta (un tālāk) pēdējo trīs gadu desmitus un ir nodarījis daudz muzikālo un poētisko zaudējumus ar asu mix jūrnieku chanteys, romances un ditties. Ir bieži neapstrīdamu pierādījumu atstāti viņu uzmodināt: cietušie atstājot skatuves ar pirkstiem pieskaroties un kori zvana viņu galvām, jo ​​tie laimīgi hum un svilpe, visu ceļu uz mājām.

Ar Blēži ir dalījās savas dziesmas un stāstus, gan vēsturisko un mūsdienu, festivālos un jūras notikumiem visā valstī un Eiropā, un ir ierakstīti Smithsonian-Folkways un Vaļu medību City Sound labels.Their repertuāra aptver četrus gadsimtus Yankee Jūrniecības un satur plaša kolekcija Cape un salu jūras dziesmām un dzeju.

Eventbrite Notikumu reģistrācijas par koncertu sērija Jūrnieku Bethel restaurācijas projekta powered by Eventbrite
← Pirms