English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Port společnost News
New Bedford Port Society

Novinky od historického námořnících Bethel a Mariner Home v New Bedford, MA, USA

Námořní Music v Bethel s Tomem Kastle a Jon Campbell na 04.6.2011

Přidejte se k nám na zdejší unikátní vzhled námořní hudebníci Tom Kastle a Jon Campbell na námořnících Bethel dne 04.06.2011.

Tom Kastle je zpěvák, skladatel, tall ship námořník a vypravěč příběhů se sídlem v oblasti Velkých jezer, který cestoval po USA, Kanadě, Mexiku, Evropě a Pacifiku. On cestoval jako polovina Tom a Chris Kastle po dvě desetiletí, produkuje tucet nahrávky a zvukový doprovod pro PBS (WTTW-TV Chicago). Má jednu nohu do zpěvák / skladatel světě, kde se jeho původní písně trvají od romantické námořních. Jeho balada "studenými větry" byl pokryt umělců v USA, Anglii a Holandsku. Druhá noha je pevně zasazen v tradičním námořním světě, kde je chatrč zpěvák a US Coast Guard licencované kapitána. Last Winter, Tom měl mluvící roli v Candid výrobě Koncert Opera Netopýra. Když se na břeh, on žije v 19. století, log chatě na břehu jezera Mendota nedaleko Madison, WI.

Jon Campbell hudba a poezie má především co do činění s současnými problémy podél pobřeží Nové Anglie. Občas vtipný, občas dojemné, jeho poddaní jsou regionální kuchyně, na lov, turisty, nábřeží dovádění a výstřední Yankees. Objevil se každoročně v pracovní Waterfront festivalu, stejně jako Astoria Fisher Poets Gathering.

Eventbrite Event management pro námořní hudby s Tomem Kastle a Jon Campbell poháněné Eventbrite
Být společenský, Share!
Návrat do Port Society webové stránky nebo News

Zatím žádné komentáře


Nejsou zatím žádné komentáře. Ty by mohly být první!

Zanechat komentář