English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Port společnost News
New Bedford Port Society

Novinky od historického námořnících Bethel a Mariner doma v New Bedford, MA, USA

Námořní Hudba v Bethel s Tomem Kastle a Jon Campbell na 04.6.2011

Přidejte se k nám na vzácné místní vzhledu námořní hudebníků Tom Kastle a Jon Campbell na námořnících Bethel 4. června 2011.

Tom Kastle je zpěvák, skladatel, tall ship námořník a vypravěč příběhů založených v oblasti Velkých jezer, který cestoval do USA, Kanadě, Mexiku, Evropě a Pacifiku. On cestoval jako polovina Tom a Chris Kastle po dvě desetiletí, produkovat desítky nahrávek a soundtrack k PBS (WTTW-TV Chicago). On má jednu nohu v zpěvák / skladatel světě, kde jeho původní písně spustit z romantické námořních. Jeho balada "studenými větry" byl pokryt umělci v USA, Anglii a Nizozemí. Druhá noha je pevně zasazen v tradičním námořním světě, kde je chatrč zpěvák a US Coast Guard licenci kapitána. Last Winter, Tom měl mluvící roli v Candid výroby Koncert Opera Netopýra. Když na břeh, on žije v 19. století protokolu chatě na břehu jezera Mendota nedaleko Madison, WI.

Jon Campbell hudba a poezie má většinou co do činění s současnými problémy podél pobřeží Nové Anglie. Občas vtipné, občas dojemné, jeho poddaní jsou regionální kuchyně, na lov, turisty, nábřeží dovádění a výstřední Yankees. Objevil se každoročně na pracovní Waterfront festivalu, stejně jako Astoria Fisher Poets Gathering.

Eventbrite Event management pro námořní hudby s Tomem Kastle a Jon Campbell poháněné Eventbrite
Být společenský, Share!
Návrat do Port Society webové stránky nebo zprávy

Žádné komentáře


Nejsou žádné komentáře. Ty by mohly být první!

Zanechat komentář