English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Port společnost News
New Bedford Port Society

Novinky od historického námořnících Bethel a Mariner Home v New Bedford, MA, USA

Dillon & Crooks představit večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhy přístavu New Bedford

Dámy Branch a rada manažerek New Bedford Port společnost si Vás pozvat k nám připojili na čtvrtek 21 října v devatenáct hodin na "večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhy přístavu New Bedford" s Dillon Bustin a Rum nasáklé Crooks. To bude jako první událost Cyklus koncertů pro námořnících Bethel restaurování fondu. Ticket je 25 dolarů a je možné objednat níže nebo v přístavu Society Mariner Home, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford (508.992.3295)

Dillon Bustin

Dillon Bustin , bývalý folklorista pro společenství a vypravěč mimořádný, který vytvořil příběh George Fred Tilton spojuje s Tomem Goux, Dan Lanier a Jacek Sulanowski z Rum-Mokré Crooks, aby večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhy Port of New Bedford.

Rum Soaked Crooks

Rum Soaked podvodníci ~ Tom Goux, Jacek Sulanowski, Dan Lanier a Iain Geddes byly cestovní New England břeh (a dále) za poslední tři desetiletí a jsou způsobené velkou hudební a poetické poškození s štiplavým mix námořníků chanteys, balady a ditties. Tam je často nezvratný důkaz vlevo v jejich brázdě: oběti opouští scénu s prsty klepnutím a sborů zvonění v jejich hlavách, jak se šťastně pískání a pískat celou cestu domů.

Podvodníci se podělili o své písně a příběhy, historické i současné, na festivalech a námořních akcí po celé zemi a v Evropě, a nahráli na Smithsonian, lidových zvyků a velrybářská City Sound labels.Their repertoár sahá čtyři století Yankee mořeplavectví a obsahuje rozsáhlá sbírka Cape a ostrovů mořských písní a poezie.

Eventbrite Registrace na konferenci pro The Concert Series pro námořnících Bethel Restoration Project poháněné Eventbrite
Být společenský, Share!
Návrat do Port Society webové stránky nebo News

Zatím žádné komentáře


Nejsou zatím žádné komentáře. Ty by mohly být první!

Zanechat komentář