English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Port společnost News
New Bedford Port Society

Novinky od historického námořnících Bethel a Mariner doma v New Bedford, MA, USA

Oslavte sezóny na námořnících Bethel

Vánoční svíčky Service

Neděle 15 prosinci 2013, 15:00

"Sestry v písni" pod vedením Leslie Piper

Občerstvení Ihned po

----

Celtic Koncert

Čtvrtek 19 prosinec 2013, 19:00

Robbie O'Connell & Aoife Clancy

Občerstvení Ihned po

Rezervace vstupenek k dispozici na adrese Baker Knihy a Euro

25,00 dolarů vstupné ve prospěch námořníků Bethel Restoration Fund

Speciální prohlídka o námořnících Bethel a Historic District na AHA! 10.05.2012

Přidejte se k zachování architekt Joe Booth, od JMBA + Architects , na turné architekta přes Landmark námořnících Bethel, známý jako bytí často-navštívilo Whalers a byl dělán slavný v Hermana Melvilla Moby Dick. Joe Booth, New Bedford architekt více než 30 let, pracuje na obnovení struktury a zachovat historii tohoto více než 175-rok-starý kostel. Sedmnáct hodin

Waterfront Historic Area League představuje architektonické uchování Trolley Tour. Připojte se velryba pro zábavu jízdu kolem historického New Bedford vidět nádherné architektury a úžasné konzervaci projekty. Tahle-hodinová prohlídka listy od Národního parku návštěvnického centra (33 William Street) v osmnáct hodin. Počet míst je omezen, kdo dřív přijde, ten dřív mele. Co-sponzorována ani velryba a New Bedford velrybářské národní historický park .

2012 Pokyny pro port Bratrstva Dámské Branch stipendií

Dámský pobočka New Bedford Port společnosti

Vzdělávací stipendium Aplikace  

2012 Pokyny pro stipendia (bakalářské programy pouze)

Veškeré požadavky musí být dokumentovány, aby byly způsobilé k projednání.

 1. Ukázat finanční potřeby. (Včetně shrnutí velikosti vaší rodiny bydlet doma, čísla v současné době zapsáni ve škole, žádné významné finanční situaci. Největší pozornost je založena na finanční potřeby.)
 2. Poskytněte poslední kopii Přepis stupňů
 3. Musí být rezidentem v New Bedfordu, Dartmouth, Westport, Fairhaven, Acushnet, Mattapoisett, Marion a Rochester před navštěvovat bakalářského programu.
 4. Seznamte se s jedním nebo více z následujících kritérií:
  1. Rodinné vazby dokumentu k moři
  2. Přijetí dopisu z námořní akademie
  3. Major Marine Science
 5. Pošlete vyplňují na stroji nebo ručně psaný pečlivě vzdělávací životopis, který obsahuje ne méně než 100 slov popisujících vaše budoucí záměry, oblasti studia a tam, kde jste byli přijati.
 6. Žádosti musí být s poštovním razítkem nejpozději 06.04.2012 a musí být zaslán přímo na:

Komunitní nadace jihovýchodní Massachusetts
K rukám: Dámy Branch stipendium Aplikace
63 Union Street
New Bedford, MA 02740

změna ve vyplácení stipendia peněz, byl realizován v loňském roce. Všechny peníze budou vyplaceny pro studenty v dobrém stavu s jejich druhé semestr výuky platby.

Žadatelé se mohou znovu použít roční splňující výše uvedená kritéria, aby byly způsobilé k projednání.

Jakékoliv dotazy mohou být provedeny přímo na lbnbportsociety@yahoo.com .

By-Laws stavu: Cílem naší společnosti je poskytnout finanční pomoc pro vzdělávání potřebné a zasloužilé studenty poskytování první ohled na rodiny potomků námořníků. Naše politika je vzít v úvahu pouze žádosti studentů z oblasti Greater New Bedford.

Námořní Hudba v Bethel s Tomem Kastle a Jon Campbell na 04.6.2011

Přidejte se k nám na vzácné místní vzhledu námořní hudebníků Tom Kastle a Jon Campbell na námořnících Bethel 4. června 2011.

Tom Kastle je zpěvák, skladatel, tall ship námořník a vypravěč příběhů založených v oblasti Velkých jezer, který cestoval do USA, Kanadě, Mexiku, Evropě a Pacifiku. On cestoval jako polovina Tom a Chris Kastle po dvě desetiletí, produkovat desítky nahrávek a soundtrack k PBS (WTTW-TV Chicago). On má jednu nohu v zpěvák / skladatel světě, kde jeho původní písně spustit z romantické námořních. Jeho balada "studenými větry" byl pokryt umělci v USA, Anglii a Nizozemí. Druhá noha je pevně zasazen v tradičním námořním světě, kde je chatrč zpěvák a US Coast Guard licenci kapitána. Last Winter, Tom měl mluvící roli v Candid výroby Koncert Opera Netopýra. Když na břeh, on žije v 19. století protokolu chatě na břehu jezera Mendota nedaleko Madison, WI.

Jon Campbell hudba a poezie má většinou co do činění s současnými problémy podél pobřeží Nové Anglie. Občas vtipné, občas dojemné, jeho poddaní jsou regionální kuchyně, na lov, turisty, nábřeží dovádění a výstřední Yankees. Objevil se každoročně na pracovní Waterfront festivalu, stejně jako Astoria Fisher Poets Gathering.

Eventbrite Event management pro námořní hudby s Tomem Kastle a Jon Campbell poháněné Eventbrite

2011 New Bedford Port Society Dámy Obor Bakalářské Stipendijní program

Lhůta pro dámy Branch vysokoškoláka stipendijní program v New Bedford Port Society je 08.4.2011. Každý rok stipendium se uděluje zaslouží vysokoškolák z oblasti Greater New Bedford.

Od Dámské Branch podle příslušných předpisů:

Cílem naší společnosti je poskytnout finanční pomoc pro vzdělávání potřebné a zasloužilé studenty poskytování první ohled na rodiny potomků námořníků. Naše politika je vzít v úvahu pouze žádosti studentů z oblasti Greater New Bedford.

Ke stažení stipendium Pokyny a aplikací (PDF)

Jakékoliv dotazy mohou být provedeny přímo na ladiesbranch@portsociety.org .

Pro více informací o Ladies pobočka New Bedford Port společnosti, prosím, navštivte Ladies Branch webové stránky .

Barokní koncert získávat finanční prostředky pro námořnících Bethel navrácení

Výbor pro obnovení námořníků Bethel bude hostit poslední program v jeho tři koncertní série na 3 hod. 3. dubna.

Ve spolupráci s Symfonickým orchestrem New Bedford , Héloïse Degrugillier, rekordér, a Paul Cienniwa, cembalo, vystoupí na koncertu 17. a 18. století, francouzské barokní hudby přivítat jaro. New Bedford Port společnost a její dámská Branch předkládáme koncerty získávat finanční prostředky pro naléhavě potřebné opravy historického domu uctívání.

Čaj bude následovat, s Národním parku "Ruth" a "Abby", který zobrazil 19. století ženy velrybářská loď je, slouží jako hostesky.

Degrugillier pracoval intenzivně jako oba rekordéru umělec a učitel v celé Evropě a ve Spojených státech. Vystupovala s předními dobovými souborů, včetně Boston Early Music Festival Opera, Newport baroka, Harmonický kovář, a Dunya Ensemble. Ona také má aktivní učitelskou kariéru, práci s Amherst Early Music Festival, Boston Recorder společnost, Záznamník Guild of New York, borové lesy staré hudby týdne, a další. Ona nedávno dokončil studium v ​​Alexander technika a má magisterský program v oboru hudby z Utrechtské konzervatoři v Holandsku. Studovala rekordér s Heiko ter Scheggett, Saskia Coolen, a Pedro Memelsdorff.

Cienniwa je cembalo byl nazýván "expert" (Boston EDGE), a Boston Hudební zpravodaj napsal, že "ne každý dokáže zachytit barokní francouzský styl jako Cienniwa dělá." V posledních letech se objevil na Harvardu, MIT, Yale, St . Thomas Church Fifth Avenue, Kingston Festival komorní hudby, s proslulá houslistka Rachel Barton Pine a Grammy Award-vítěznou uilleann piper Jerry O'Sullivan. Obhájce nové hudby, on má premiéru cembalových práce Larry Thomas Bell a sborových děl Karla Henning. Jako dirigent vede Sine Nomine sborový ansámbl a chóry na Framingham State College a hory Ida College. Jako varhaník a dirigent je hudební režisér v první církve v Bostonu, kde lze slyšet každý týden na WERS (88,9 FM) v Bostonu.

1831 námořníků Bethel, proslulý jako kaple Whalemen v Melvilla "Moby-Dick," trpí vody a poškození hmyzem, a je zapotřebí nákladná rehabilitace. Díky sponzorství Isaksen Rybaření Corp., New Bedford lodí Dodávka a Ladies 'Branch., 100 procent z výtěžku půjde na restaurování fondu.
Vstupenky, za cenu 20 $, jsou k dispozici on-line na http://seamensbethel.eventbrite.com , z EURO / Phoenix v Fairhaven, Baker Books v Dartmouth, nebo od Peter Haley, ředitel o námořnících Bethel a Home pro námořníky, mezi 9. jsem a šestnáct hodin ve všední dny na telefonním čísle (508) 992-3295.

Všechny daňově uznatelné dary na projekt jsou v hotelu vítány. Kontroly mohou být vyrobeny z do Port společnosti, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA 02740 a označené stavební obnova fondu.

Pro více informací, navštivte www.portsociety.org nebo volejte (508) 992-3295.

Eventbrite Registrace událostí pro barokní koncert s Héloïse Degrugillier, rekordér, a Paul Cienniwa poháněné Eventbrite

15. Moby-Dick Marathon tento víkend!

New Bedford velrybářské muzeum bude hostit je to 15. rok Moby-Dick Marathon tento víkend. Pokud si chcete vychutnat skutečnou Melville zkušenosti zastávku o námořnících Bethel, sedí ve své lavici a poslouchat kapitolách 7-9. Zde je to, co Beth Perdue napsal v dnešním Standardní Times:

Být v Bethel, inspirací pro tuto scénu, je dost, aby se na cestu až Johnny Cake Hill slyšet slavné kázání otcem Mapple důvod. Kázání, plné ohně a síry a dodávány s vášní za posledních několik let Rev Dr. Edward R. Dufresne, je další velký důvod. Pokud to nestačí, bude hymnus (z 1956 filmu), který začíná kázání se zpívá Joanna McQuillan týdnů, místní sborové zpěvačky a tajemník Dámská pobočka New Bedford Port společnosti.

Plánovaný čas: 13:20 sobota 08.1.2011

Pro kompletní a aktualizované plánu navštívit velrybářského muzea v blogu . Můžete sledovat Moby-Dick maratón na Twitteru ( # mdm15 ), a když už jsme u toho, měli byste dodržovat Port společnost taky!

Christmas Candle Light Service, 12. prosince 15:00

Představenstvo manažerů z New Bedford Port společnosti Srdečně Vás zveme k nám na velmi speciální vánoční Candle Light služby v Neděle 12.12.2010 v 15:00 na námořnících Bethel, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA .

Rev Kenneth MacMillen, Evangelická církev metodistická svatého Pavla předsedá.
Varhaník: Frank Mederios
Sólista: Thomas Hegleland

Občerstvení po službě u Ladies pobočka New Bedford Port společnost, Candace L. Heald, prezident Ladies pobočky.

New Bedford Port Společnost Prezident: Phillip Mello

"Celtic Christmas" s Robbiem O'Connell a Aoife Clancy

Robbie O'Connell and Aoife Clancy

Dámy Branch a rada manažerů z New Bedford Port společnost si Vás pozvat na námořnících Bethel na večer 21. prosince 2010, zimního slunovratu, na druhém případě Concert Series pro námořnících Bethel Restoration Project. Sto (100) procent výnosů obdržených od této koncertní série jít do o námořnících Bethel Restoration Project fondu.

V 7 hodin 21 prosince, bude Robbie O'Connell a Aoife Clancy prezentovat "keltského Vánoce." Tady je šance, aby oslavili zimní slunovrat s dvěma renomovanými keltských hudebníků v komorním prostředí o námořnících Bethel.

Aoife Clancy (vyslovuje se "Eefa") přináší osvěžující nový hlas lidové hudby, ten, který se pohybuje od tradičních irských skladeb na balady a současného folku. Aoife pochází z malého městečka Carrick-on-Suir, v hrabství Tipperary, Irsko, kde se její hudební kariéra začala již v raném věku. Její otec Bobby Clancy, z legendárních Clancy Brothers, umístil na kytaru v ruce ve věku 10 a 14 let si hrál se svým otcem v okolních hospodách.

Bývalý člen uznávaného skupiny Cherish dámy, za poslední čtyři roky Southcoast bydliště cestoval značně, dělat ne méně než 200 termíny ročně v celých Spojených státech a Evropě. Byla vybavený sólista s orchestry jako je Boston Pops a Cincinnati Pops. Nyní se sedmi nahrávek pod opasku v posledním desetiletí, Aoife jasně etablovala jako jedna z divas irské a soudobé lidové hudby.

Jako Mike Jackson Canberra Times poznamenal, "že má šíři stylů, které tvoří její koncerty fascinující. Její zpěv se rozpustit zabalený led s jeho teplo a bohatství. "

Robbie O'Connell, Aoife bratranec, byl popsán jako "národní poklad" od horní hudebního časopisu Irska, Hot Press, který ho nazývá "... člověk obdařen záviděníhodnou přelomu fráze a dárek pro melodii věnoval jen málo . "

Robbie se narodil v Waterford, Irsko, a vyrostl v Carrick-on-Suir, hrabství Tipperary, kde jeho rodiče měli malý hotel. On začal hrát na kytaru a zpívat na 13 a brzy se stal pravidelným hráčem v týdenních lidových koncertů hotelu.

Vystupoval sólově; se skupinami jako jsou Clancy Brothers, Mick Moloney a Jimmy Keane a The Green Fields Ameriky; a se svými bratranci Aoife a Donal Clancy jako Clancy Legacy. On učil songwriting na řadě workshopů a festivalů, a je v současné době pracuje na novém sólovém CD vlastních skladeb.

O námořnících Bethel

1831 Budova, proslulý jako kaple Whalemen v Melvilla "Moby-Dick," trpí vody a poškození hmyzem, a je zapotřebí nákladná rehabilitace. Díky sponzorství Isaksen Rybaření Corp., New Bedford lodí Dodávka a dámského pobočka New Bedford Port společnosti, bude 100 procent z výnosů jít na námořnících Bethel Restoration Project fondu.

Vstupenky, cenou 25 dolarů každý, jsou k dispozici níže, nebo on-line na http://seamensbethel.eventbrite.com, z EURO / Phoenix v Fairhaven, Baker Knihy v Dartmouth, nebo od Peter Haley, ředitel o námořnících Bethel a Home pro námořníky, od 9 hodin a šestnáct hodin ve všední dny na telefonním čísle (508) 992-3295.

Všechny daňově uznatelné dary na projekt jsou v hotelu vítány. Kontroly mohou být vyrobeny z do Port společnosti, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA 02740 a označené stavební obnova fondu.

Pro více informací, navštivte www.portsociety.org nebo volejte (508) 992-3295.

Eventbrite Online prodej letenek za "keltského Vánoce" s Robbiem O'Connell a Aoife Clancy - Cyklus koncertů pro námořnících Bethel Restoration Project powered by Eventbrite

Dillon & Crooks předložit večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhů z přístavu New Bedford

Dámy Branch a rada manažerů z New Bedford Port společnost potěšením pozvat vás k nám na čtvrtek 21 října v devatenáct hodin na "večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhů z přístavu New Bedford" s Dillon Bustin a Rum-Mokré Crooks. Bude se o první akci The Concert Series pro námořnících Bethel navrácení fondu. Rezervace vstupenek jsou $ 25 a lze objednat níže nebo v přístavu Society Mariner Home, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford (508.992.3295)

Dillon Bustin

Dillon Bustin , bývalý folklorista pro společenství a vypravěče neobyčejný, který vytvořil příběh George Fred Tilton spojuje s Tomem Goux, Dan Lanier a Jacek Sulanowski z Rum-Mokré Crooks, aby večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhy Port of New Bedford.

Rum Soaked Crooks

Rum Soaked Crooks ~ Tom Goux, Jacek Sulanowski, Dan Lanier a Iain Geddes byly cestovní New England pobřeží (i mimo něj) za poslední tři desetiletí a jsou způsobené velkou hudební a poetické poškození se štiplavým mix chanteys námořníků, balady a ditties. Tam je často nezvratné důkazy o tom, odešel v jejich brázdě: oběti opouští scénu s prsty poklepáním a sbory zvonění v jejich hlavách, jak se šťastně hukot a pískat celou cestu domů.

V Crooks se podělili o své písně a příběhy, historické i současné, na festivalech a námořních akcí po celé zemi a v Evropě, a nahráli na Smithsonian, lidových zvyků a velrybářská City Sound labels.Their repertoáru pokrývá čtyři staletí Yankee mořeplavectví a obsahuje rozsáhlá sbírka Cape a ostrovy moře písní a poezie.

Eventbrite Registrace událostí pro The Concert Series pro námořnících Bethel projekt restaurování poháněné Eventbrite
← Před