English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag

Port společnost News
New Bedford Port Society

Novinky od historického námořnících Bethel a Mariner Home v New Bedford, MA, USA

Oslavte sezóny ve námořnících Bethel

Vánoční svíčky Service

Neděle 15 prosinci 2013, 15:00

"Sestry v písni" pod vedením Leslie Piper

Občerstvení bezprostředně následující

----

Celtic koncert

Čtvrtek 19 prosinec 2013, 19:00

Robbie O'Connell & Aoife Clancy

Občerstvení bezprostředně následující

Rezervace vstupenek k dispozici na adrese Baker Books and Euro

25,00 dolarů vstupné ve prospěch námořníků Bethel Restoration fond

Speciální prohlídka námořnících Bethel a Historic District na AHA! 10.05.2012

Přidejte se k zachování architekt Joe Booth, od JMBA + Architects , na turné architekta přes mezník námořnících Bethel, známý jako je oft-navštívilo Whalers a byl dělán slavný v Hermana Melvilla Moby Dick. Joe Booth, New Bedford architekt více než 30 let, pracuje na obnovení struktury a udržovat historii tohoto více než 175-rok-starý kostel. Sedmnáct hodin

Waterfront Historic Area League představuje architektonické uchování Trolley Tour. Připojte se velryba pro zábavu jízdu kolem historického New Bedford vidět nádherné architektury a úžasné konzervaci projektů. Ten-hodinová prohlídka odchází z Národního parku návštěvnické centrum (33 William Street) v osmnáct hodin. Sezení je omezen, kdo dřív přijde, ten dřív mele. Spolufinancované velryba a New Bedford velrybářské národní historický park .

2012 Pokyny pro port Bratrstva Ladies Branch Stipendia

Dámský pobočka New Bedford Port společnost

Vzdělávací stipendia Aplikace  

2012 Pokyny pro stipendia (pouze bakalářské programy)

Všechny požadavky, které musí být dokumentovány, aby byly způsobilé pro posouzení.

 1. Ukázat finanční potřeby. (Obsahuje shrnutí velikosti vaší rodiny s bydlištěm doma, v současné době počet zapsaných na vysoké škole, významné finanční situaci. Největší pozornost je založena na finanční potřeby.)
 2. Poskytněte poslední kopii Přepis stupně
 3. Musí být rezidentem New Bedford, Dartmouth, Westport, Fairhaven, Acushnet, Mattapoisett, Marion a Rochester před navštěvovat program vysokoškoláka.
 4. Seznamte se s jedním nebo více z těchto kritérií:
  1. Rodinné vazby dokumentu k moři
  2. Přijetí dopisu z námořní akademie
  3. Major vědy o mořích
 5. Pošlete napsáno nebo pečlivě ručně psaný vzdělávací životopis obsahující ne méně než 100 slov popisujících vaše budoucí záměry, oblasti studia a tam, kde jste byli přijati.
 6. Žádosti musí být razítkem nejpozději 06.04.2012 a musí být zaslán přímo na:

Komunitní nadace jihovýchodní Massachusetts
K rukám: Dámy Branch Scholarship Application
63 Union Street
New Bedford, MA 02740

změna vyplácení stipendia peněz, byl realizován v loňském roce. Všechny peníze, bude vyplacena studentům v dobrém stavu s jejich druhý semestr výuky platby.

Žadatelé mohou znovu každoroční splňující výše uvedená kritéria, aby byly způsobilé pro posouzení.

Jakékoliv dotazy lze provést přímo na lbnbportsociety@yahoo.com .

By-Laws stav: Cílem naší společnosti je poskytnout finanční podporu na vzdělávání potřebné a zasloužilé studentů dává první pozornost rodinám potomků námořníků. Naše politika je považovat pouze aplikace studentů z oblasti Greater New Bedford.

Námořní Music v Bethel s Tomem Kastle a Jon Campbell na 04.6.2011

Přidejte se k nám na zdejší unikátní vzhled námořní hudebníci Tom Kastle a Jon Campbell na námořnících Bethel dne 04.06.2011.

Tom Kastle je zpěvák, skladatel, tall ship námořník a vypravěč příběhů se sídlem v oblasti Velkých jezer, který cestoval po USA, Kanadě, Mexiku, Evropě a Pacifiku. On cestoval jako polovina Tom a Chris Kastle po dvě desetiletí, produkuje tucet nahrávky a zvukový doprovod pro PBS (WTTW-TV Chicago). Má jednu nohu do zpěvák / skladatel světě, kde se jeho původní písně trvají od romantické námořních. Jeho balada "studenými větry" byl pokryt umělců v USA, Anglii a Holandsku. Druhá noha je pevně zasazen v tradičním námořním světě, kde je chatrč zpěvák a US Coast Guard licencované kapitána. Last Winter, Tom měl mluvící roli v Candid výrobě Koncert Opera Netopýra. Když se na břeh, on žije v 19. století, log chatě na břehu jezera Mendota nedaleko Madison, WI.

Jon Campbell hudba a poezie má především co do činění s současnými problémy podél pobřeží Nové Anglie. Občas vtipný, občas dojemné, jeho poddaní jsou regionální kuchyně, na lov, turisty, nábřeží dovádění a výstřední Yankees. Objevil se každoročně v pracovní Waterfront festivalu, stejně jako Astoria Fisher Poets Gathering.

Eventbrite Event management pro námořní hudby s Tomem Kastle a Jon Campbell poháněné Eventbrite

2011 New Bedford Port Society Ladies Obor Bakalářské stipendijního programu

Lhůta pro New Bedford Port společnost je Ladies Branch vysokoškoláka stipendijního programu je 08.4.2011. Každý rok stipendium se uděluje zaslouží vysokoškolák z oblasti Greater New Bedford.

Z Ladies pobočky stanov:

Cílem naší společnosti je poskytnout finanční podporu na vzdělávání potřebné a zasloužilé studentů dává první pozornost rodinám potomků námořníků. Naše politika je považovat pouze aplikace studentů z oblasti Greater New Bedford.

Ke stažení Stipendijní Pokyny a aplikací (PDF)

Jakékoliv dotazy lze provést přímo na ladiesbranch@portsociety.org .

Pro více informací o Ladies pobočka New Bedford Port společnost, navštivte Ladies Branch webové stránky .

Barokní koncert získat finanční prostředky na námořnících Bethel navrácení

Výbor pro obnovení námořníků Bethel bude hostit finální program na svém tři koncertní série v patnáct hodin 3.dubna.

Ve spolupráci s symfonickým orchestrem New Bedford , Heloise Degrugillier, rekordér, a Paul Cienniwa, cembalo, vystoupí koncert 17th- a 18. století, francouzské barokní hudby přivítat jaro. New Bedford Port společnost a její dámská Branch předkládáme koncerty získávat finanční prostředky na nezbytně nutných oprav historického domu uctívání.

Čaj bude následovat, se národního parku "Ruth" a "Abby", který vylíčit ženy v 19. století velrybáři je, slouží jako hostesky.

Degrugillier pracoval intenzivně jako oba rekordéru umělec a učitel v celé Evropě a ve Spojených státech. Vystupovala s předními dobovými soubory, včetně Boston Early Music Festival Opera, Newport baroka, harmonický kováře, a Dunya Ensemble. Ona také má aktivní učitelskou kariéru, práci s Amherst Early Music Festival, Boston rekordér společnost, rekordér Guild of New York, bory staré hudby týdnu, a další. Nedávno dokončila studium v ​​Alexander technika a má magisterský program v oboru hudby z Utrecht konzervatoři v Holandsku. Studovala rekordér s Heiko ter Scheggett, Saskia Coolen a Pedro Memelsdorff.

Cienniwa je cembalo byl nazýván "expert" (Boston EDGE) a Boston Hudební zpravodaj napsal, že "ne každý dokáže zachytit barokní francouzský styl jako Cienniwa dělá." V posledních letech se objevil na Harvard, MIT, Yale, St . Thomas Church Fifth Avenue, Kingston Festival komorní hudby, se známým houslistou Rachel Barton Pine a Grammy Award-vítěznou Uilleann piper Jerry O'Sullivan. Zastánce nové hudby, on premiéru cembalových díla Larry Thomas Bell a sborových děl Karla Henning. Jako dirigent vede Sine Nomine sborový soubor a sbory na Framingham State College a hory Ida College. Jako varhaník a dirigent, je hudební režisér v první církve v Bostonu, kde lze slyšet každý týden na Wers (88,9 FM) Bostonu.

1831 námořníků Bethel, proslulý jako kaple Whalemen v roce Melvillea "Moby-Dick," trpí vody a poškození hmyzem, a je nutné nákladné rehabilitace. Díky sponzorství Isaksen rybářského Corp., New Bedford lodí napájení a Ladies 'Branch. Se 100 procent z výnosů jít do obnovy fondu.
Vstupenky, za cenu 20 dolarů každý, jsou k dispozici on-line na http://seamensbethel.eventbrite.com od EUR / Phoenix v Fairhaven, Baker Books v Dartmouth, nebo Peter Haley, ředitel námořnících Bethel a námořníky Home, mezi 9 jsem a šestnáct hodin ve všední dny na telefonním čísle (508) 992-3295.

Všechny daňově uznatelné dary na projekt jsou vítány. Kontroly mohou být vyrobeny z do Port společnost, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA 02740 a označen Stavební Restoration fond.

Pro více informací navštivte www.portsociety.org nebo volejte (508) 992-3295.

Eventbrite Registrace na konferenci o barokní koncert s Heloise Degrugillier, rekordér, a Paul Cienniwa poháněné Eventbrite

15. Moby-Dick Marathon tento víkend!

New Bedford velrybářské muzeum bude hostit je to 15. ročník Moby-Dick Marathon tento víkend. Chcete-li skutečnou Melville zkušenosti zastavit v námořnících Bethel, sedí ve své lavici a poslouchat kapitol 7-9. Zde je to, co Beth Perdue napsal v dnešním standardním Times:

Být v Bethel, inspirace pro tuto scénu, je dost, aby se na cestu až Johnny Cake Hill slyšet slavné kázání otce Mapple důvod. Kázání, plné ohně a síry a dodávány s vášní v posledních několika letech Rev Dr. Edwarda R. Dufresne, je další velký důvod. Pokud to nestačí, bude hymnus (z 1956 filmu), který začíná kázání se zpívá Joanna McQuillan týdnech místního sboru zpěvák a tajemník Dámský pobočka New Bedford Port společnost.

Plánovaný čas: 13:20 sobota 08.1.2011

Pro kompletní a aktualizované plánu navštívit Muzeum Whaling je blog . Můžete sledovat Moby-Dick maratón na Twitteru ( # mdm15 ), a když už jsme u toho, měli byste dodržovat Port společnosti taky!

Christmas Candle Light Service, 12. prosinec, 15:00

Představenstvo manažerek New Bedford Port společnost Srdečně Vás zveme k nám na velmi speciální vánoční Candle Light Service na Neděle 12.12.2010 v 15:00 na námořnících Bethel, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA .

Zj Kenneth MacMillen, svatého Pavla Evangelická církev metodistická Předsedající.
Varhaník: Frank Mederios
Sólista: Thomas Hegleland

Občerstvení po doručení Ladies pobočka New Bedford Port společnost, Candace L. Heald, prezident Ladies pobočky.

New Bedford Port společnost President: Phillip Mello

"Celtic Christmas" s Robbie O'Connell a Aoife Clancy

Robbie O'Connell and Aoife Clancy

Dámy Branch a rady ředitelů v New Bedford Port společnost si Vás pozvat na námořnících Bethel večer 21. prosince, 2010, zimního slunovratu, pro druhý případ koncertní série pro námořnících Bethel Restoration Project. Sto (100) procenta výnosů obdržených od této koncertní série jít na námořnících Bethel Restoration Project fondu.

V devatenáct hodin 21.prosince, bude Robbie O'Connell a Aoife Clancy předložila "keltské Vánoce." Tady je šance, aby oslavili zimní slunovrat se dvěma renomovanými keltskými hudebníků v komorním prostředí o námořnících Bethel.

Aoife Clancy (vyslovoval "Eefa") přináší osvěžující nový hlas pro lidovou hudbu, ten, který se pohybuje od tradičních irských písní balady a současného folku. Aoife pochází z městečka Carrick-on-Suir, v hrabství Tipperary v Irsku, kde se její hudební kariéra začala již v raném věku. Její otec Bobby Clancy, legendární Clancy Brothers, umístil na kytaru v ruce ve věku 10, a ve věku 14 let hrál se svým otcem v okolních hospodách.

Bývalý člen uznávaného skupiny Cherish dámy, za poslední čtyři roky Southcoast bydliště cestoval značně, dělat ne méně než 200 termínech ročně v celých Spojených státech a Evropě. Ona byla vystupoval sólista s orchestry jako Boston Pops a Cincinnati Pops. Nyní se sedm nahrávek pod opasku v posledním desetiletí, Aoife jasně etabloval jako jeden z divas irské a soudobé lidové hudby.

Mike Jackson Canberra Times poznamenal, "že má šíři stylů, které tvoří její koncerty fascinující. Její zpěv roztaje led packed s vřelostí a bohatství. "

Robbie O'Connell, Aoife bratranec, který byl popsán jako "národní poklad" nejvyšším hudebního časopisu Irska, Hot Press, který ho nazývá "... muže obdařen záviděníhodné přelomu fráze a dárek pro melodii udělují pouze málo . "

Robbie se narodil v Waterford, Irsko, a vyrostl v Carrick-on-Suir, kraj Tipperary, kde jeho rodiče měli malý hotel. Začal hrát na kytaru a zpívat na 13 a brzy se stal pravidelným hráčem v týdenních lidových koncertů hotelu.

Vystupoval sólově; se skupinami takový jako Clancy Brothers, Mick Moloney a Jimmy Keane a zelená pole amerických; a se svými bratranci Aoife a Donal Clancyho jsou The Clancy Legacy. Vyučoval psaní písniček na řadě seminářů a festivalů a je v současné době pracuje na novém sólovém CD vlastních skladeb.

O námořnících Bethel

1831 budova, proslulý jako kaple Whalemen v roce Melvillea "Moby-Dick," trpí vody a poškození hmyzem, a je nutné nákladné rehabilitace. Díky sponzorství Isaksen rybářského Corp., New Bedford lodí napájení a Ladies 'pobočka New Bedford Port společnost se 100 procent z výnosů jít na námořnících Bethel Restoration Project fondu.

Vstupenky, za cenu 25 dolarů každý, jsou k dispozici níže, nebo on-line na http://seamensbethel.eventbrite.com od EUR / Phoenix v Fairhaven, Baker Books v Dartmouth, nebo Petera Haley, ředitel námořnících Bethel a námořníky Home, od 9 hodin a šestnáct hodin ve všední dny na telefonním čísle (508) 992-3295.

Všechny daňově uznatelné dary na projekt jsou vítány. Kontroly mohou být vyrobeny z do Port společnost, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford, MA 02740 a označen Stavební Restoration fond.

Pro více informací navštivte www.portsociety.org nebo volejte (508) 992-3295.

Eventbrite Online prodej letenek za "keltského Vánoce" s Robbiem O'Connell a Aoife Clancy - The Concert Series pro námořnících Bethel Restoration Project poháněné Eventbrite

Dillon & Crooks představit večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhy přístavu New Bedford

Dámy Branch a rada manažerek New Bedford Port společnost si Vás pozvat k nám připojili na čtvrtek 21 října v devatenáct hodin na "večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhy přístavu New Bedford" s Dillon Bustin a Rum nasáklé Crooks. To bude jako první událost Cyklus koncertů pro námořnících Bethel restaurování fondu. Ticket je 25 dolarů a je možné objednat níže nebo v přístavu Society Mariner Home, 15 Johnny Cake Hill, New Bedford (508.992.3295)

Dillon Bustin

Dillon Bustin , bývalý folklorista pro společenství a vypravěč mimořádný, který vytvořil příběh George Fred Tilton spojuje s Tomem Goux, Dan Lanier a Jacek Sulanowski z Rum-Mokré Crooks, aby večer tradiční námořní písně, vyprávění a příběhy Port of New Bedford.

Rum Soaked Crooks

Rum Soaked podvodníci ~ Tom Goux, Jacek Sulanowski, Dan Lanier a Iain Geddes byly cestovní New England břeh (a dále) za poslední tři desetiletí a jsou způsobené velkou hudební a poetické poškození s štiplavým mix námořníků chanteys, balady a ditties. Tam je často nezvratný důkaz vlevo v jejich brázdě: oběti opouští scénu s prsty klepnutím a sborů zvonění v jejich hlavách, jak se šťastně pískání a pískat celou cestu domů.

Podvodníci se podělili o své písně a příběhy, historické i současné, na festivalech a námořních akcí po celé zemi a v Evropě, a nahráli na Smithsonian, lidových zvyků a velrybářská City Sound labels.Their repertoár sahá čtyři století Yankee mořeplavectví a obsahuje rozsáhlá sbírka Cape a ostrovů mořských písní a poezie.

Eventbrite Registrace na konferenci pro The Concert Series pro námořnících Bethel Restoration Project poháněné Eventbrite
← Před